kontenery

Kontenery budowlane, mieszkalne i socjalne

Jesteśmy jednym z czołowych producentów kontenerów w Polsce, dlatego też nasza oferta należy pod tym względem do najbogatszych i najbardziej zróżnicowanych. Wszystko to za sprawą obecnych w niej różnych typów kontenerów, które z powodzeniem sprawdzą się w wykorzystaniu w wielu branżach i dziedzinach – od handlu, przez nocleg, a na pracy biurowej kończąc.

A oto, co można u nas znaleźć:

  • kontenery budowlane – które świetnie sprawdzą się podczas różnego rodzaju prac budowlanych. Połączone ze sobą mogą stanowić zarówno magazyny na narzędzia, obiekty sanitarne, małe biura firm budowlanych, szatnie, a nawet przestrzeń, w której pracownicy będą spać czy jeść.
  • kontenery biurowe – które można w dowolny sposób łączyć ze sobą na zasadzie elementów modułowych i tworzyć dzięki temu duże przestrzenie biurowe. Taka forma urzędowania firm staje się coraz popularniejsza w Polsce!
  • kontenery socjalne – które stworzone zostały z myślą o tych, którzy potrzebują wsparcia socjalnego, jak i o instytucjach państwowych, które owego wsparcia udzielają. Kontenery socjalne zawierają to, co jest najbardziej potrzebne do życia.
  • kontenery mieszkalne – które można ze sobą łączyć lub też nie, i w których można z powodzeniem zamieszkać, tworząc oryginalny, aczkolwiek coraz popularniejszy w Polsce i Europie sposób na życie.
  • kontenery gastronomiczne – są rozwiązaniem dedykowanym dla przedsiębiorców szukających miejsca pod stworzenie punktu gastronomicznego za przystępną cenę. Zadbaliśmy o to, aby te wyprodukowane przez nas, za sprawą swojej konstrukcji są w stanie funkcjonować przez 365 dni w roku. Ponadto pozwala ona na szybkie i klarowne umieszczenie go w dostępnej lokalizacji.

Dzięki temu, że mamy wielkie ambicje, nie poprzestajemy tylko i wyłącznie na głównym regionie naszych działań, a więc na Rzeszowie, Lublinie czy Krakowie. Nasza elastyczność i determinacja sprawiają, że chętnie zajmiemy się również nawet najbardziej wymagającymi zamówieniami z różnych części Polski.

Wymiary kontenerów

Prezentowane produkty dostępne są w wymiarach standardowych oraz niestandardowych. Dodatkowo, dzięki dużej podatności na modyfikacje, możemy stworzyć dedykowane pomieszczenia z podziałem wg zaleceń klienta! Ponadto, klienci mogą samodzielnie dobierać barwy obiektów, gdyż dysponujemy szeroką gamą kolorów z Palety RAL, a także kolorami Aluzink i Ocynk.

Współczynniki przenikania ciepłaSugerowana rozpiętość stężeń dachowych [m]
strefy obciążenia śniegiem
Płyta 50mm – 0,70 W/k mkw
Płyta 75mm – 0,52 W/k mkw
Płyta 80mm – 0,48 W/k mkw
Płyta 100mm – 0,39 W/k mkw
Płyta 150mm – 0,26 W/k mkw
Płyta 200mm – 0,19 W/k mkw
Płyta 250mm – 0,15 W/k mkw
grubość płytyI strefaII strefaIII strefa
100mm3.002.702.40
150mm3.603.303.00
200mm4.203.903.60
250mm4.504.203.90

Klienci mogą samodzielnie dobierać barwy obiektów, gdyż dysponujemy szeroką gamą kolorów z Palety RAL, a także kolorami Aluzink i Ocynk.

Paleta RAL

Zapoznaj się z galerią naszych kontenerów! Możesz wybierać z niezwykle szerokiej gamy obiektów w różnych rozmiarach i kolorach!

Oferta firmy Mastertec należy pod tym względem do najbogatszych i najbardziej zróżnicowanych. Oferujemy kontenery biurowe, budowlane, socjalne, mieszkalne oraz gastronomiczne.

W zależności od tego, w jakiej fazie rozwoju znajduje się prowadzone przez nas przedsiębiorstwo, powinniśmy podjąć inne kroki związane z tematem kontenerów. Gdy dopiero zaczynamy nasze działania na zasadzie jednoosobowej działalności gospodarczej, nie możemy sobie pozwolić na zbędny i nadmiernie obciążające nas wydatek, a takim niewątpliwie jest zakup kontenerów. Znacznie lepszym pomysłem będzie ich wynajęcie, przez co zmniejszymy koszty. Gdy firma będzie się rozwijać, możemy zacząć budować flotę kontenerów, które wykorzystamy przy rosnącej liczbie podejmowanych inwestycji.

Wszystko będzie zależało od czynników wspomnianych we wcześniejszym akapicie, więc w gestii pracownika zajmującego się naszą firmą leży przygotowanie specjalnej, indywidualnej oferty, uwzględniającej nasze oczekiwania i potrzeby. Mimo że na samym początku inwestycja może wydawać się kosztowna, w przypadku mnogości zleceń cała operacja będzie znacznie tańsza niż wielokrotny wynajem.

Aby zakupione przez nas kontenery były gotowe do działania (odpowiednie ustawienie, przyłączenie odpowiednich instalacji czy mediów), wystarczy zaledwie kilka dni. To bez porównania szybsze i wygodniejsze rozwiązanie niż wznoszenie dodatkowego budynku przeznaczonego wyłącznie na tymczasowe biuro. Jest to świetne rozwiązanie dla sytuacji, kiedy czas jest najważniejszą kwestią, a my nie możemy sobie pozwolić na jego niepotrzebną stratę.

Kontakt