kontenery

Kontenery

Jesteśmy jednym z czołowych producentów kontenerów w Polsce, dlatego też nasza oferta należy pod tym względem do najbogatszych i najbardziej zróżnicowanych. Wszystko to za sprawą obecnych w niej różnych typów kontenerów, które z powodzeniem sprawdzą się w wykorzystaniu w wielu branżach i dziedzinach – od handlu, przez nocleg, a na pracy biurowej kończąc.

Dzięki naszej wszechstronności i różnorodności oferowanych rozwiązań już wiele firm oraz instytucji skorzystało z naszych usług. Cieszymy się, że tak wielu kontrahentów nam zaufało i liczymy na to, że będzie ich jeszcze więcej – proponujemy bowiem największy wybór kontenerów na rynku!

A oto, co można u nas znaleźć:

  • kontenery budowlane – które świetnie sprawdzą się podczas różnego rodzaju prac budowlanych. Połączone ze sobą mogą stanowić zarówno magazyny na narzędzia, obiekty sanitarne, małe biura firm budowlanych, szatnie, a nawet przestrzeń, w której pracownicy będą spać czy jeść.
  • kontenery biurowe – które można w dowolny sposób łączyć ze sobą na zasadzie elementów modułowych i tworzyć dzięki temu duże przestrzenie biurowe. Taka forma urzędowania firm staje się coraz popularniejsza w Polsce!
  • kontenery socjalne – które stworzone zostały z myślą o tych, którzy potrzebują wsparcia socjalnego, jak i o instytucjach państwowych, które owego wsparcia udzielają. Kontenery socjalne zawierają to, co jest najbardziej potrzebne do życia.
  • kontenery mieszkalne – które można ze sobą łączyć lub też nie, i w których można z powodzeniem zamieszkać, tworząc oryginalny, aczkolwiek coraz popularniejszy w Polsce i Europie sposób na życie.
  • kontenery gastronomiczne

Dzięki temu, że mamy wielkie ambicje, nie poprzestajemy tylko i wyłącznie na głównym regionie naszych działań, a więc na Rzeszowie, Lublinie czy Krakowie. Nasza elastyczność i determinacja sprawiają, że chętnie zajmiemy się również nawet najbardziej wymagającymi zamówieniami z różnych części Polski.

Zapoznaj się z galerią naszych kontenerów! Możesz wybierać z niezwykle szerokiej gamy obiektów w różnych rozmiarach i kolorach!

Kontakt