Jeden z największych
producentów
kontenerów
i pawilonów

Mastertec od wielu lat specjalizuje się w produkcji przenośnych urządzeń architektonicznych. W swoim asortymencie posiada wiele rodzajów kontenerów, pawilonów czy domków letniskowych. Dlaczego warto zaufać tej firmie? To jeden z najbardziej wiarygodnych graczy na tym rynku, o czym świadczą liczne referencje od zadowolonych klientów.

Dzięki naszej wszechstronności i różnorodności oferowanych rozwiązań, z naszych usług skorzystało już wiele firm i instytucji. Cieszymy się, że zaufało nam tak wielu kontrahentów i mamy nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej - oferujemy bowiem najszerszą gamę kontenerów na rynku!

Referencje

ArcelorMittal

Obiekt został wykonany przez firmę Mastertec z siedzibą w Jarosławiu z należytą starannością, zaangażowaniem, a także fachową wiedzą techniczną.

Arłamów Hotel

Producent wykazał się innowacyjnym podejściem do projektowania i samego wykonania przedmiotu zamówienia, dbałością o zachowanie detali, co w połączeniu z zastosowaniem nowoczesnych technologii dało zadowalający efekt końcowy.

Bispol

Firma Mastertec z pewnością zalicza się do tych, które cenią jakość towaru, widać dbałość o zachowanie najwyższych standardów wykonania swoich produktów.

Budimex

Powierzone prace zostały wykonane solidnie i terminowo, przy dobrej organizacji i jakości wykonania. Firma wykazała się profesjonalizmem i starannością zleconego zakresu.

Grupa Azoty

Zdecydowanie polecamy firmę "Mastertec" jako godnego zaufania partnera oraz profesjonalnego producenta branży kontenerowej.

IKEA

Przedmiot umowy cechuje duża wytrzymałość i stabilność, jak również estetyka wykonania i wykończenia. Jak najbardziej spełnia wymagane przez nas parametry techniczne.

Lotos Infrastruktura

Kontenery dostarczono terminowo, zostały wykonane solidnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Lubella

Z pewnością warto wybrać ofertę tego producenta. Zaletą jest fakt, że obiekty, które wykonuje to gwarancja najwyższej jakości.

Mercedes-Benz

Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Mastertec jako rzetelnego i sprawdzonego partnera w zakresie produkcji i montażu pawilonów magazynowo-biurowych.

Nowy Styl Group

Firma Mastertec realizuje zamówienia tak, aby zastosowanie produktu było dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Orange

Wszystkie prace wykonywane były sprawnie, terminowo i zgodnie z wszelkimi zasadami sztuki instalacyjnej i budowlanej.

PGNiG

Potwierdzamy, że kontener jaki otrzymaliśmy od firmy Mastertec został wykonany zgodnie z ofertą, o do użytych materiałów oraz terminu dostawy,

PKPCARGO

Godny uznania jest sposób, w jaki przedsiębiorstwo podchodzi do kontrahenta oraz rzetelnie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

Polski Cukier

Współpraca z firmą Mastertec okazała się owocna i w pełni satysfakcjonująca: przełożyło się to na zadowolenie.

Rutkowski Patrol

Wygląd produktów proponowanych przez Mastertec koresponduje z ich funkcjonalnością. Firma wykazuje wysoką troskę o unikalną estetykę swoich produktów.

STIHL

Pawilon modułowy spełnia wymogi STIHL.

TURON

Nasze doświadczenie uzyskane podczas realizacji zamówienia pozwalają stwierdzić, że firma Mastertec jest fachowa i godna zaufania, której usługi można rekomendować innym partnerom.

TOYOTA

Z przyjemnością możemy polecić firmę Mastertec jako rzetelną i profesjonalną firmę z dużym doświadczeniem w budowie i montażu kontenerów.

ZOBACZ WSZYSTKIE REFERENCJE
zmień język