domki modułowe

Producent domów modułowych

Szukasz inspiracji domku letniskowego? A może marzy Ci się nowa altana w ogrodzie lub na działce? Nie mogłeś trafić lepiej!

Jesteśmy jednym z największych producentów domków letniskowych oraz modułowych w Polsce. Nasze rozwiązania doceniły tysiące Klientów z całego kraju, a dziś masz szansę zrobić to również Ty. I nieważne, czy działasz w branży wypoczynkowej, hotelowej, obozowej, czy może szukasz czegoś dla siebie, by mieć gdzie odpoczywać podczas wakacji. Nasza oferta jest na tyle bogata, że na pewno odnajdziesz w niej propozycję idealną dla siebie, której projekt jak i wykonanie Cię urzekną.

Jesteśmy w stanie stworzyć zarówno domki jednomodułowe, jak i konstrukcje znacznie bardziej zaawansowane technicznie – stworzone z kilku modułów, połączonych na różnorodne sposoby. Obecnie nawet proponujemy domy piętrowe, z balkonami, tarasami i licznymi przeszkleniami, co stanowi nowość na rynku. Znajdziesz u nas więc nie tylko proste, nieskomplikowane, ale w swoim nieprzekombinowaniu piękne domki modułowe i letniskowe, ale również oryginalne i wymyślne projekty domów piętrowych, niecodziennych i przez to wywołujących zachwyt oraz zaciekawienie.

Ale o tym przekonać się możesz sam, przeglądając naszą bogatą galerię! Pamiętaj, że możemy stworzyć specjalny, indywidualny projekt właśnie dla Ciebie!

Kontakt