stróżówki

Stróżówki

Obecnie stróżówki to bardzo nietypowe obiekty pracownicze. Należą do jednych z najmniejszych przestrzeni, w których się pracuje. Jednak takie właśnie powinny być – proste, spełniające swoją funkcję bycia zawsze obok, umiejscowione przy wjazdach na parkingi, tereny pilnie strzeżone, przestrzenie dużych firm, czy też przy osiedlach, a nierzadko nawet przy wjazdach na posesje państwowe.

Bardzo ważnym jest, by stróżówka spełniała kilka założeń. Po pierwsze – powinna być wygodna dla stróża w niej pracującego, a więc musi zawierać kilka udogodnień (takich jak duże okno, z którego dokładnie widać, kto próbuje dostać się na strzeżony teren, ogrzewanie podczas zimy, klimatyzację latem, oraz elektryczność, bez której nie da się pracować zarówno w dzień, jak i nocą). Po drugie – powinna być mobilna, stosunkowo lekka i dająca się bez problemu przetransportować. I po trzecie – powinna swoim stylem, budową i kolorem wpasowywać się w klimat obiektu, na którego straży stoi!

Te wszystkie wymagania spełniają stróżówki Mastertec, które od lat stanowią idealne rozwiązania zarówno dla prywatnych inwestorów, firm ochroniarskich, jak i dla instytucji z sektora publicznego.

Wystarczy przejrzeć naszą galerię, by zrozumieć, jak bardzo elastyczni i różnorodni potrafimy być nawet w sprawach zaprojektowania i stworzenia stróżówki.

Kontakt